تعمير و تامين لوازم مصرفي چاپگر سوزني Star SP298-فروش پرينتر نو و دست دوم با ضمانت يكساله و با قيمت مناسب

كليه خدمات مرتبط با چاپگر سوزني Star SP298نو و دست دوم با ضمانت يكساله و تعمير و تامين لوازم مصرفي با قيمت مناسب

نحوه خريد و يا درخواست فرم پيش فاكتور Star SP298


-چاپگرسوزني Star SP298

چاپگرهاي سوزني

 فروش انواع چاپگرهاي سوزني مخصوص بانك-دفترچه هاي گذرنامه، بيمه، بليط،چك، اسناد، اوراق قرضه-چاپگرباركد، ريلي، مقوائي

Slip DOT Matrix Star SP298 Special Printers

● چنانكه مايل به خريد چاپگر Star SP298  نو و يا دست دوم ميباشيد:
ابتدا جهت اطلاع از قيمت روز و موجودي و مشاوره نوسط تلفن ثابت و يا همراه كه در ذيل ذكر شده، با ما تماس گرفته و در صورت موجود بودن كالاي مورد نظرتان، چنانكه در شهرستان ميباشيد مبلغ چاپگر را به اضافه هزينه ارسال با تيپاكس بحساب بانك ملت واريز نموده و سپس موارد ذيل را توسط پيام كوتاه ارسال نموده تا در اسرع وقت چاپگر را برايتان ارسال نماييم.
1- نام كامل
2- نام شركت يا موسسه
3- نشاني كامل
4- شماره تلفن ثابت و همراه شخص خريدار

● لازم بذكر است كه:
مشتريان تهراني ما ميتوانند مبلغي را بعنوان پيش پرداخت واريز نموده و مابقي را به پيك بپردازند.

● توجه به اين نكات لازم ميباشد كه:
1- ما صرفا فروشنده چاپگر ميباشيم و ضمانت كالا بعهده وارد كتتده و منبع اصلي تامين كننده كالا ميباشد. و مطابق قاعده، فروشنده در هيچ كجا تعهدي نسبت به ضمانت كالا ندارد.
2- نصب و راه اندازي نيز توسط كارشناس مربوطه انجام پذير است و شامل هزينه تعريف شده طبق تعرفه اتحاديه ميباشد. و ما صرفا ميتوانيم منابع مختلف را بشما معرفي نماييم.

● نهايتا بايستي در نظر داشته باشيد كه:
چاپگر سوزني موارد استفاده هاي زيادي داشته اما جهت استفاده از آن براي منظور خاص، حتما مي بايستي نرم افزار مربوط به آن قبلا تدارك ديده شود و با شركت تامين كننده نرم افزار هماهنگي هاي لازم بعمل بيايد و نوع كاغذ و اندازه فرم و ... همگي از قبل پيش بيني شده باشد تا بعد از خريد دستگاه دچار مشكلات مربوط به آن نشويد.

● اما چنانكه قصد خريد چاپگر دست دوم داريد خوب است بدانيد:
ما از معدود مراكزي هستيم كه چاپگر دست دوم را با 6 الي 12 ماه ضمانت تحويل مشتريان عزيز ميدهيم ولي چنانكه قصد خريد چاپگر دست دوم داريد حتما ميبايستي با كاركرد ان كاملا آشنا بوده، نحوه نصب و راه اندازي را تسلط كافي داشته و نرم افزار مربوط بكارتان را نيز در اختيار داشته و از نظر كاربري هيچ مشكلي نداشته باشيد چراكه در غير اينصورت از همان ابتدا به چاپگرتان ممكن است صدمه وارد كرده كه در اينصورت از حالت ضمانت خارج خواهد شد. تشخيص صدمات مربوط به عدم كاربري صحيح توسط كارشناس، بسيار ساده بوده و بسادگي قابل اثبات است!

● چنانكه چاپگرتان دچار مشكلي ميباشد بد نيست بدانيد:
معمولا تعميركاران ابراز ميكنند كه فقط در كارگاه قادر به تعمير هستيم و در محل دچار مشكل خواهيم شد. و مشتريان نيز اكثرا مايلند چاپگرشان در محل خودشان تعمير شود و آنرا به بيرون ارسال نكنند.
بنابراين ما گروه تعميركاراني در اختيار داريم كه تعمير چاپگر شما را در محل و مطابق تعرفه اتحاديه انجام خواهند داد و نيازي به ارسال چاپگرتان نخواهد بود.

● و نيز چنانكه نيازمند مواد مصرفي ميباشد با ما تماس بگيريد:
مواد مصرفي مثل ريبون و كاغذ و رول (البته در حد تعداد) را، با قيمت مناسبي ميتوانيد توسط ما تهيه نماييد.

● و بعنوان نكته آخر اينكه:
چنانكه مايليد برايمان نامه اي ارسال نماييد و يا پيش برگ فروش كالا درخواست نماييد پس از اينكه بنشاني پست الكترونيك ما، موارد 4 گانه را ذكر كرديد، درخواست يا سوالتان را پرسيده و بعد از ارسال نامه بما پيام كوتاه داده و يا تماس تلفني گرفته تا بدرخواست شما در اسرع وقت رسيدگي شود.

نام كامل:    محمدصادق كاظم دهباشي
كارت ملت:
حساب ملت: فروشگاه اينترنتي كبوتر-فروش لوازم اداري
كد ملي شيبا:

ir 94 0120 0100 0000 3212 5544 37

 
پست الكترونيك:

cabotar@gmail.com

شماره تلفن ثابت:

021-77193553

شماره تلفن همراه:

0919-7538138

نشاني دفتر تهران:

نارمك سرسبز ميدان 46 شماره 2

star SP298 چاپگر سوزني مخصوص داروخانه، مناسب ترين چاپگر بليط آژانس مسافري-قابل استفاده در كاميون هاي حمل و توزيع بار-باركد پرينتر و ليبل پرينتر ارزان با star SP298

star SP298 چاپگر سوزني مخصوص داروخانه، مناسب ترين چاپگر بليط آژانس مسافري-قابل استفاده در كاميون هاي حمل و توزيع بار-باركد پرينتر و ليبل پرينتر ارزان با star SP298

بازگشت به بالا

 

چاپگر پست بانك,چاپگر بليط آژانس,چاپگر چك,چاپگر دفترچه,چاپگر گذرنامه,چاپگر باركد,چاپگر سوزني,چاپگر مقوا,چاپگر ريلي,چاپگرمخصوص