13 دليل قانع كننده براي انتخاب چاپگر سيتي زنCitizen CBM-820

فروشگاه اينترنتي كبوترتلفن دفتر فروش: 02177193553-تلفن همراه:09197538138-سايت:www.pr.i8i.ir

Citizen CBM-820 چاپگر سوزني مخصوص داروخانه، بليط، چك و باركد -ارزانترين چاپگر سوزني ساخت ژاپن-پرينتر سوزني قابل استفاده در اتومبيل

چاپگر Citizen CBM-820 بهترين گزينه براي داروخانه هاي بيمه و تامين اجتماعي بدون نياز به جدا كردن برگه ها جهت چاپ
Citizen CBM-820,چاپگر دفترچه بيمه,چاپگر چك,چاپگر دفترچه,چاپگر گذرنامه,چاپگر باركد,چاپگر سوزني,چاپگر مقوا,چاپگر ريلي,چاپگرمخصوص,Slip DOT Matrix and transactional printer,Bankbook Printer,special printers-HSDPA

چاپگرهاي سوزني● فروش انواع چاپگرهاي سوزني مخصوص بانك-دفترچه هاي گذرنامه، بيمه، بليط،چك، اسناد، اوراق قرضه-چاپگرباركد، ريلي، مقوائي

Slip DOT Matrix Printer Citizen CBM-820-special printers

قابل توجه مديران داروخانه ها!
Citizen CBM-820 چاپگر سوزني مخصوص داروخانه، بليط، چك و باركد -ارزانترين چاپگر سوزني ساخت ژاپن-پرينتر سوزني قابل استفاده در اتومبيلچرا چاپگر Citizen CBM-820  را براي داروخانه انتخاب كنيم؟

چاپ كردن روي دفترچه هاي ضخيم خدمات درماني توسط Citizen CBM-820!
چاپگر سيتي زنCitizen CBM-820 بهترين و تنها گزينه براي داروخانه هايي است كه مايل به جداكردن برگه هاي نسخ از دفترچه بيمه و يا تامين اجتماعي نيستند و ميخواهند مستقيما روي اين برگه هاي دفترچه، عمليات چاپ را انجام دهند!
چراكه تمامي چاپگرهاي سوزني ورودي در حد 2 الي 3 ميليمتر ضخامت را ميپذيرند. ولي كاربر، توسط اين چاپكر قادر خواهد بود تا سه برگ دفترچه را از ميان شكافي كه وجود دارد رد كرده و مابقي را در انتهاي چاپگر آويزان نمايد و هيچ نيازي به كندن آنها نخواهد بود!

● وزن و حجم كم
دليل ديگر انتخاب اين چاپگر جمع و جور بودن آن ميباشد وزني در حدود 2 كيلو داشته و حجم كوچك آن گزينه عالي براي داروخانه ها است چراكه اكثر داروخانه ها از نظر جا و پيشخوان در مضيقه هستند.

● ساخت ژاپن و دوام و عمر بسيار طولاني
انواع چاپگرهاي موچود چيني يا مالزي هستند و نسبتا كم دوام بوده و هزينه نگهداري زياد داشته و عمر نسبتا كمي دارند اما اين چاپگر ژاپني كه هم قطعات ژاپني در آن بكار رفته و هم در ژاپن توليد شده، به عمر و دوام طولاني مشهور ميباشد.

● هزينه قطعات كمتر
بخاطر كوچك بودن و ساده بودن سيستم، با اينكه ژاپني هستند اما هزينه قطعات آن كمتر از چاپگرهاي معمولي ميباشند!

● مصرف كم ريبون  
از آنجا كه چاپگر سيتي زن 9 پينه است (چاپگرها معمولا 24 پين دارند) ريبون كمتري مصرف ميكند (در حد نصف).

Citizen CBM-820 چاپگر سوزني مخصوص داروخانه، بليط، چك و باركد -ارزانترين چاپگر سوزني ساخت ژاپن-پرينتر سوزني قابل استفاده در اتومبيل● مصرف كم برق
 بدليل طراحي خوب سيستم و قطعات درجه يك ژاپني، چاپگر با انرژي آن با يك منبع تغذيبه 24 ولتي تامين شده و كمتر از 2 آمپر مصرف ميكند يعني چيزي در حد 30 وات هنگام كار!

● چاپگر مناسب براي اتومبيل
معدود چاپگرهاي سوزني هستند كه با تغذيه 24 ولت DC تامين ميشوند و اين موضوع ميتواند باعث شود تا از چاپگر توسط مبدل ولتاژ 13 به 24 بتوانيم در اتومبيل هم از آن استفاده نماييم مواردي مثل صدور فاكتور در خودرو هاي پخش مواد غذايي و غيره...

● چاپگر مناسب براي چاپ باركد و برچسب
چاپگر مخصوص باركد (باركد پرينتر) و چاپگر مخصوص برچسب (ليبل پرينتر) چاپگرهاي مخصوصي هستند كه بطور حرفه اي جهت انجام اين منظور طراحي و ساخته شده اند و نسبتا گران بوده اما اهداف كاربرانشان را بطور جامع براورده ميكند و نسبتا جمع و جور هستند و داراي نرم افزار خوب و كاملي براي كار با آن ميباشند. اما چنانكه شما بطور حرفه اي نميخواهيد عمل باركد زني و يا برچسب زني را انجام دهيد و براي اتنجام اينكار هزينه چنداني را نميخواهيد متقبل شويد و در ضمن مايليد كه چاپگري داشته باشيد كه هم فيش يا فاكتور خريد و فرم هاي كوچك خود را نيز توسط يك چاپگر جمعه و جور انجام دهيد مناسب ترين و مقرون بصرفه ترين گزينه براي شما همين چاپگر سيتي زن ميباشد! 

● كاربري ساده
كاركردن با چاپگر سيتي زن بقدري ساده است كه در عرض چند دقيقه ميتوان به آن مسلط شد!

● بي سر و صدا بودن
بخاطر كوچك بودن و ژاپني بودن صداي بسيار كمي دارد.

● سرعت خوب
بخاطر كوچك بودن و عدم پيچيدگي هاي متداول در چاپگرها و دارا بودن هد 9 پينه، سرعت قابل قبولي دارد.

● برنامه هاي نسخه زن
از آنجا كه اين چاپگر بسيار مورد توجه داروخانه ها است شركت هاي زيادي برنامه هاي كاربردي خوبي براي آن نوشته اند.

● قيمت پائين
بدليل سادگي و كمي قطعات بكار رفته در آن، داراي قيمتي پايين تر نسبت به ديگر چاپگرهاي سوزني ميباشد!

نقاط ضعف Citizen CBM-820 !

اين چاپگر داراي نقاط ضعفي نيز ميباشد كه نتيجه نقاط قوت آنست:

قابليت چاپ روي مقوا و كاغذ در اندازه A5
چاپگر Citizen CBM-820 براي برگه هاي در حد A5 طراحي شده است و كاغذ A4 را در حد 5 سانت كنار آن چاپ ميزند!

عدم دقت (رزوليشن) در چاپ حروف متداول چاپگرهاي پسبوك
بدليل آنكه هد چاپگر Citizen CBM-820 داراي9 پين است و در كنار محاسن ارزاني كمي مصرف ريبون سرعت بالا و هزينه تعمير كم و عمر طولاني، ممكن است از دقت لازم جهت استفاده از قلم هاي گرافيكي بر نيايد و صرفا ميتوان كارهاي متداول نسخه زني و صدور فاكتور را با قلم ساده و كوچك انجام دهد و كار با قلم هاي گرافيكي بيشتر براي نامه نگاري مورد نياز است و چاپگر ليزري براي آن مناسبتر ميباشد.

عدم سنسور هاي متداول و پيچيدگي هاي هوشمندانه
چاپگر Citizen CBM-820 داراي حسگر نقطه صفر كاغذ ميباشد و بطور خودكار لبه كاغذ را به مكان تعريف شده منتقل ميكند و نيز سه برگ اصلي و كپي را نيز روي هم منطبق مينمايد. اما داراي حسگرهاي ديگر نميباشد و همين موضوع باعث ارزاني و سرعت و سادگي كاربري و مصرف كم انرژي برق و هزينه نگهداري كم آن خواهد شد.

عدم پشتيباني از پايانه يو اس بي
البته تمامي رايانه ها داراي پايانه سري ميباشند و ممكن است لپ تاپ ها از اين پايانه محروم بوده و با يو اس لبي كار كند. مع الوصف در صورت ضرور ميتوانيد از مبدل سري به يو اس بي بطور جانبي براي Citizen CBM-820 استفاده نماييد.

عدم وجود چاپگر نو (آكبند)  در بازار
قبلا سيستم هاي بانكي بوفور از اين چاپگر بخاطر مزاياي مزكور استفاده ميكردند اما بهرحال آنرا كنار گذاشته و به چاپگر هاي پسبوكي روي آوردند و همين باعث شد كه ديگر شركت هاي وارد كننده از وارد كردن آنها صرف نظر كنند.
در حال حاضر چاپگرهاي Citizen CBM-820 موجود در بازار همان مازاد انبار بانك ها ميباشند كه هيچ مشكلي ندارند و كاملا سالم بوده فقط ممكن است كمي كاركرده بنظر بيايند كه ما با قيمتي كاملا مناسب با يكسال ضمانت كاري آنرا بشما تحويل ميدهيم.
و به اين ترتيب شما صاحب چاپگري مناسب و قيمتي استثنايي با كاركردي مطمئن خواهيد شد!

 

بالاي صفحه


چاپگر پست بانك,چاپگر بليط آژانس,چاپگر چك,چاپگر دفترچه,چاپگر گذرنامه,چاپگر باركد,چاپگر سوزني,چاپگر مقوا,چاپگر ريلي,چاپگرمخصوص